X
BİZİ TAKİP EDİN
NE ARAMIŞTINIZ ?
DİLİ SEÇİNİZ.
TR
EN
TEI İLK MEZUNLARINA DİPLOMALARINI VERDİ

TEI, 2 yıldır sürdürdüğü 'Meslek Lisesi Koçları Programı' adlı sosyal sorumluluk projesinin ilk mezunlarına diplomalarını Eskişehir Merkez Yerleşkesinde düzenlediği tören ile verdi.

Özel Sektör Gönüllüleri Derneği (ÖSGD) tarafından koordine edilen “Meslek Lisesi Koçları Programı” kapsamında  gönüllü TEI çalışanlarının koçluğu eşliğinde toplantılarve sosyal etkinlikler düzenlenmiştir. Toplantılarda; Güvenle Hedefe Doğru, Zaman Yönetimi, Sürekli Öğrenme ve Gelişme, Sorumlu Vatandaşlık, Ekip Çalışması, Özgeçmiş Hazırlama ve Mülakat Teknikleri, Problem Çözme ve İş Etiği konularında eğitim verilmiştir. Programa, TEI’den 12 koç,  Eskişehir Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nden ise 72 öğrenci katılmıştır.

Törende diploma alan öğrencilere hitap eden TEI Genel Sekreteri Kemal Levent Tüfekçi,  programda dahilindeki eğitimlerde, öğrencilerin hayatları boyunca her ortamda donanımlı birer birey olma yolunda kullanacakları bilgileri vermeyi hedeflediklerini ifade etti. Tüfekçi ayrıca, programa gönüllü olarak katılan TEI çalışanlarına teşekkür etti.

Türkiye’de uçak motoru üretimi alanında ilk akla gelen şirket olan ve dünya savunma ve havacılık sanayi şirketleri arasında  yükselişini sürdüren TEI - TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş., çeşitli alanlarda sürdürdüğü sosyal sorumluluk projelerine devam etmektedir.